„Mamy tylko zadowolonych klientów..."

- UnionNet

Tworzymy oprogramowanie

UnionNet to również firma informatyczna specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania dla firm na zamówienie. Wykorzystujemy zarówno oprogramowanie OpenSource oraz komercyjne (Microsoft). Tworzymy głównie w językach PHP, JavaScript, .Net C#, Objective-C.

Nasze aplikacje

MojaFaktura

DotPrinter

WWW

Wykonujemy profesjonalne i nowoczesne aplikacje WWW głównie przy zastosowaniu m.in. języka PHP oraz baz danych Postgres, MySQL, Microsoft SQL Server. Zajmujemy się również wdrożeniami sklepów internetowych opartych o oprogramowanie Magento.

Nasze strony charakteryzują się lekkością i minimalizmem. Nie korzystamy z Adobe Flash - technologii, która nie występuje na urządzeniach przenośnych. Do minimum ograniczamy również wykorzystanie JavaScript. Podstawą naszych stron jest więc czysty HTML5 oraz CSS3. Strony przez nas stworzone są więc czytelne na komputerze stacjonarnym, tablecie czy nawet telefonie. Zazwyczaj stosujemy autorski CMS charakteryzujący się prostotą użytkowania i wygodą administracji.

Przykładowe realizacje:

Mobilne

UnionNet stworzyło najpopularniejsze w Polsce oprogramowanie do fakturowania MojaFaktura przenaczone dla iPad, iPhone oraz iPod Touch. Jesteśmy gotowi stworzyć aplikację dla iOS lub Android także dla Twojej firmy.

Również witryny internetowe przez nas tworzone, projektowane są z myślą wyświetlania ich na smartfonach oraz tabletach. Kiedy tylko możliwe stosujemy tzw. Responsive Design.

Desktop

Jeśli Twoja firma potrzebuje oprogramowania na komputery stacjonarne z systemem Windows, to również dobrze trafiłeś - napiszemy co zechcesz.

IVR

Wykonujemy wdrożenia aplikacji IVR opartych o systemy Alcatel-Lucent 4625, Genesys Voice Portal oraz Asterisk. Aplikacje te integrują się z systemami klienta dostarczając osobom kontaktującym się z infolinią firmy możliwość samodzielnej obsługi bez pośrednictwa doradcy (zamawianie usług, informacje o koncie klienta, itp). Więcej informacji znajdziesz na zakładce telekomunikacja.

Załoga

Programowanie to moje hobby, pasja i zawód.

Tomasz Muszyński

Microsoft Certified Professional